Logo ubytování Goliáš Logo ubytování Goliáš

UBYTOVÁNÍ GOLIÁŠ

Nabídka pokojů:

Čtyřlůžkový pokoj s prostornou koupelnou

Čtyřlůžkový pokoj se čtyřmi jednolůžkovými postelemi s možností umístění dětské postýlky. Součástí pokoje je prostorná koupelna se sprchovým koutem. Hosté mají k dispozici ručníky, osušky i hotelovou kosmetiku. V pokoji je možné využít malý kuchyňský kout pro vlastní přípravu snídaní či lehkých večeří. Samozřejmostí je malá lednice, rychlovarná konvice, varná deska či plotýnkový vařič i základní nádobí.

REZERVOVAT

PROHLÍDKA POKOJE:

Ubytování Goliáš - Krásná Lípa

Jednolůžkové postele se standardními rozměry (90×200 cm)

Ubytování Goliáš - Krásná Lípa

Kuchyňský kout s rychlovarnou konvicí.

Ubytování Goliáš - Krásná Lípa

Koupelna se sprchovým koutem a vyhřívanou podlahou

Jídelní kout

Nadstandardní hotelová kosmetika

REZERVOVAT

Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou

Útulně zařízený dvoulůžkový pokoj s rozkládací pohovkou, která může sloužit jako přistýlka. Pokoj disponuje kuchyní se základním vybavením, ledničkou, rychlovarnou konvicí a vařičem. Součástí pokoje je také jídelní kout. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchovým koutem, který je díky hlubší vaničce vhodný ke koupání menších dětí. Na pokoj je možné pohodlně umístit dětskou postýlku. Pokoj je ideální volbou pro rodinu s menšími dětmi.

REZERVOVAT

Třílůžkový pokoj s tropickým deštěm

Čtyřlůžkový pokoj v přízemí se čtyřmi lůžky standardních rozměrů. Součástí pokoje je koupelna s atypickým sprchovým koutem a sprchou ve stylu tropického deště. K dispozici je také standardně zařízený kuchyňský box, jehož součástí je lednička, vařič, rychlovarná konvice a základní vybavení včetně kávy.

REZERVOVAT

Dvoulůžkový RETRO pokoj s dětskou postýlkou

Dvoulůžkový pokoj s ložnicí z dob našich babiček, který okouzlí výhledem na přilehlý rybník. Součástí pokoje je stylová koupelna s extra velkým sprchovým koutem a podlahou z miniaturních oblázků. Samozřejmostí je sprcha ve stylu tropického deště. V pokoji je umístěn malý kuchyňský box se základním vybavením a jídelním koutem. Nechybí lednička, plotýnkový vařič a rychlovarná konvice.

REZERVOVAT

DOPORUČENÉ POBYTY:


Lyžování a relaxace v Krásné Lípě

od 3190 Kč

České Švýcarsko na míru pro kolektivy

individuální cenová nabídka

Tematický víkend pro švadlenky

4290 Kč