Logo ubytování Goliáš Logo ubytování Goliáš

Nabídka pobytových balíčků:

Abychom Vám zpestřili pobyt v našem ubytovacím zařízení a v Krásné Lípě, připravili jsme pro Vás balíčky obsahující zajímavé zážitky spojené s gastronomií, welness či aktivním sportem. Můžete například ochutnat pivní speciality v krásnolipském minipivovaru Falkenštejn, využít možnosti sportovního areálu Českého Švýcarska nebo relaxovat na lodičce při projížďce po rybníku Cimrák. V případě zájmu o některý balíček si jej objednejte v naší recepci.

Pivní speciál Českého Švýcarska

Minipivovar Falkenštejn, který najdete na Křinickém náměstí v Krásné Lípě, je dnes již dobře známým producentem pestré nabídky pivních speciálů. Vyznavači pěnivého moku si zde podávají dveře nejen kvůli pivu samotnému, ale také kvůli kvalitní kuchyni.

2990 Kč

ROZBALIT BALÍČEK

Aktivní odpočinek v Krásné Lípě

Prožijte teplý podzim nebo chladivou zimu aktivně v centru národního parku České Švýcarsko. Ubytování u místního rybníka nabízí naprosté soukromí a příjemnou atmosféru. Těsná blízkost Sportovního areálu Českého Švýcarska v Krásné Lípě s nově otevřeným wellness přináší možnost využití široké škály dalších služeb. Při teplém počasí je možné si ve zdejší Půjčovně paddleboardů a lodiček zapůjčit některé z plavidel a relaxovat na i ve vodě.

3690 Kč

ROZBALIT BALÍČEK

Pohodové léto u Cimráku

Ubytujte se na břehu rybníka v Krásné Lípě a prožijte pohodové 3 dny v centru Národního parku České Švýcarsko. V ceně balíčku je ubytování pro 2 osoby na 3 dny (2 noci) včetně snídaní s donáškou až do pokoje. Balíček zahrnuje paddleboarding, plavbu na pramici, minigolf a petanque. K večernímu posezení si lze zapůjčit plynový gril a strávit tak romantický večer při svitu hvězd u vody.

3590 Kč

ROZBALIT BALÍČEK